Rušiuoti produktus pagal:
Pavadinimą   
Kalorijas   
Angliavandenius   
Baltymus   
Riebalus   
 
Grupės
Produktai
Kiekis (g)
KCAL
Anglv.(g)
Baltym.(g)
Riebal.(g)
..
-
-
-
-
 
Viso:
0
0
0
0

Iškrovimo dietos taikomos dėl per gausios mitybos ir esant nutukimui tais atvejais, kai paskirta mažo kaloringumo dieta yra nepakankamai efektyvi. Taigi, iškrovimo dieta stimuliuoja medžiagų apykaitą ir skatina eikvoti organizmo riebalų atsargas. Iškrovimo dienas rekomenduojama surengti laisvomis nuo darbo dienomis.

dietaTokioms iškrovimo dietoms yra būdingas tam tikras vienpusiškumas ir subalansuotos mitybos principo nesilaikymas. Todėl, nepriklausomai nuo kūno svorio, šias iškrovimo dietas patariama taikyti 1-2 kartus per savaitę. Pasirinkti tinkamą iškrovimo dietą geriausiai jums patars gydytojas dietologas.

Jeigu sergate tam tikromis ligomis ir nutarėte šiek tiek iškrauti savo organizmą, šiuo klausimu būtinai pasitarkite su gydytoju dietologu arba šeimos gydytoju.  Blogiau nuo iškrovimo dietos gal ir nebus, tačiau, pasitarę su gydytoju,  jūs būsite tikri, kad nepakenksite savo organizmui.

Iškrovimo diena – tai tarsi mitybos zigzagas, tam tikras organizmo sukrėtimas, dėl kurio per parą prarasite 500-800 g kūno masės.


Tokias dietas galima taikyti pakaitomis. Vaisių (daržovių) dienos paprastai pergyvenamos lengvai, nes pakankamai didelis maisto kiekis sukuria sotumo jausmą ir reflektoriškai slopina maisto centrą. Lengvai galima ištverti ir baltymų dietą,  nes ji greitina angliavandenių ir riebalų įsisavinimą organizme.

Pagal maisto medžiagų vyravimą iškrovimo dietose jos yra skirstomos į baltymines (cukraus, vaisių, daržovių, ryžių – vaisių) ir riebalines (grietinės, grietinėlės); pagal maisto produktų rinkinius šios dietos skirstomos į vegetariškas,  mėsos ir žuvies, skysčių ir kombinuotas.