Rušiuoti produktus pagal:
Pavadinimą   
Kalorijas   
Angliavandenius   
Baltymus   
Riebalus   
 
Grupės
Produktai
Kiekis (g)
KCAL
Anglv.(g)
Baltym.(g)
Riebal.(g)
..
-
-
-
-
 
Viso:
0
0
0
0

Yra žinomi 3 bedruskės japoniškos dietos variantai: japoniškai galima lieknėti 7 dienas, 13 ir 14 dienų. Dietų meniu skiriasi nežymiai, o draudžiami vartoti produktai yra tie patys.

1326817017_1313048929_d18fd0bfd0bed0bdd181d0bad0b0d18f-d0b4d0b8d0b5d182d0b0-1Geriausiai žinoma 13 dienų japoniška dieta. Per 13 dienų šios dietos autoriai jums garantuoja, jog atsikratysite net 7-8 nereikalingo svorio kilogramų. Prie dietos pliusų galima priskirti tai, kad japoniška dieta reguliuoja medžiagų apykaitą ir pertvarko organizmo darbą, kas ilgam užtikrina lieknėjimo rezultatus.

14 dienų japoniška dieta šiek tiek skiriasi nuo anksčiau paminėtos savo meniu, tačiau šioje dietoje pridedama dar viena papildoma užtvirtinanti diena, kas, neabejotinai, yra teigiamas šios dietos momentas.

7 dienų japoniška dieta – pats trumpiausias šios dietos variantas. Jos minusas yra tas, jog per pirmąsias dietos dienas iš organizmo pagrinde pasišalina vanduo, o antrąją savaitę – sumažėja kūno apimtys. Dažnai savo atsiliepimuose apie šią dietą lieknėjantys pažymi, jog antroje dietos savaitėje patyrė pakankamai žymų talijos, dubens srities ir apskritai viso kūno apimčių sumažėjimą. Šį japoniškos dietos variantą greičiau galima priskirti prie greitų dietų, kurios naudojamos jeigu reikia skubiai sulieknėti prieš kokį nors svarbų renginį ar datą.

Japoniška dieta laikoma griežta. Bet kuriame šios dietos variante draudžiama vartoti šiuos produktus:

•    Druską, nes ji sulaiko vandens pasišalinimą iš organizmo.

•    Cukrų ir duoną iš kvietinių miltų – kaip paprastų angliavandenių, kurie greitai nusėda organizme riebalų pavidalu, šaltinį.

•    Alkoholį, nes jis trukdo pašalinti toksinus iš organizmo ir tokiu būdu sukelia papildomą krūvį lieknėjančiam organizmui.


Jeigu jūsų sveikata leidžia pradėti laikytis japoniškos dietos, gydytojai paprastai nieko prieš šios dietos meniu, mat ji laikoma pakankamai subalansuota. Tačiau nepatariama kartoti šią dietą  dažniau kaip du kartus per metus, likusį laiką reikia laikytis teisingos mitybos principų.

Negalima laikantis dietos stengtis suvalgyti kaip įmanoma mažiau maisto, nes tai išprovokuos medžiagų apykaitos sulėtėjimą ir greitą prarastų kilogramų sugrįžimą pasibaigus dietai.  Todėl išėjimas iš japoniškos dietos režimo turi būti laipsniškas, pereinant prie teisingos mitybos rekomenduojama pirmiausia pridėti visaverčius pusryčius.

Bet kokiu atveju, norint išvengti galimų sveikatos sutrikimų, prieš pradedant laikytis japoniškos dietos būtina pasitarti su šeimos gydytoju arba dietologu.

Kada japoniškos dietos laikytis negalima:

•    Juoda kava, kuri įeina į šios dietos racioną beveik kiekvieną dieną, paprastai yra draudžiama asmenims, sergantiems arterine hipertenzija ir turintiems kitų širdies ir kraujagyslių sistemos problemų.

•    Jeigu sergate kepenų ir/ar inkstų ligomis, skundžiatės virškinamojo trakto sutrikimais, pasitarkite su gydytoju prieš tai, kaip pradėti japonišką dietą.

Please follow and like us: