Rušiuoti produktus pagal:
Pavadinimą   
Kalorijas   
Angliavandenius   
Baltymus   
Riebalus   
 
Grupės
Produktai
Kiekis (g)
KCAL
Anglv.(g)
Baltym.(g)
Riebal.(g)
..
-
-
-
-
 
Viso:
0
0
0
0

Dietų, į kurių sudėtį įeina kefyras, yra pakankamai daug. Ir tai neatsitiktinis dalykas, nes kefyras – dietinis produktas, kuris gali padėti numesti nereikalingus kilogramus be didelių pastangų. Be to, reguliarus kefyro vartojimas – tiesus kelias į sveikatingumą.

kefyrasBet kuri kefyro dieta pasižymi valomųjų dietų savybėmis: padeda atsikratyti organizmo šlakų ir toksinų, išvalo žarnyną, kepenis, inkstus. Be to, kefyras pagerina medžiagų apykaitą.

Svarbi kefyro savybė yra ta, kad jis neleidžia daugintis ligas sukeliantiems mikroorganizmams žmogaus žarnyne. Šviežias kefyras – gera priemonė nuo vidurių užkietėjimo. O normalus virškinimas savo ruožtu užtikrina gerą savijautą. Nuolatinis kefyro vartojimas pagerina ir imuninę sistemą.

Dėl didelio kalio kiekio, kefyras yra naudingas širdies ir kraujagyslių sistemai, mažina skysčių susilaikymą organizme, pasižymi silpnu šlapimą varančiu poveikiu ir pašalina iš organizmo susikaupusias natrio druskas.

Pieno baltymas kazeinas, kuris vartojant pieną pas daugelį žmonių yra sunkiai įsisavinamas, geriant kefyrą organizmo įsisavinamas lengviau ir labiau, o pieno rūgštis taip pat skatina kalcio ir fosforo įsisavinimą. Mokslininkų atlikti tyrimai parodė teigiamą kefyro įtaką ir vėžinių susirgimų profilaktikai.

Pateikiame keletą kefyro dietų variantų, kur raciono pagrindą sudaro kefyras. Bet kurios kefyro dietos atveju geriau vartoti dviejų dienų senumo kefyrą, jo riebumas turi būti 1 proc. arba kraštutiniu atveju  – 1,5 proc. Bet kurios kefyro dietos atveju per dieną reikia gerti vandenį, žolelių ir žaliąją arbatą. 1-2 kartus per dieną galima išgerti puodelį natūralios kavos.


Kefyro monodieta arba iškrovimo dienos kefyro pagrindu. Dienos racionas: 1-1,5 litro kefyro padalinti į 5-6 dalis ir išgerti per apytiksliai vienodus laiko tarpus. Šios monodietos trukmė – 1-3 dienos.

5 dienų kefyro dieta. Per 5 šios kefyro dietos dienas galima sulieknėti net 5 kilogramais. Maitintis šiuo atveju reikės pagal valandas:

7.00 – arbata be cukraus;
9.00 – salotos iš dviejų morkų, užpiltos augaliniu aliejumi;
11.00 – 200 gramų virtos jautienos arba baltos vištienos;
13.00 – 1 obuolys;
15.00 – virtas kiaušinis;
17.00 – 1 obuolys;
19.00 – 10 vnt. juodųjų slyvų;
21.00 – stiklinė kefyro.

7 dienų kefyro dieta. Maisto racionas:

1 diena – 1,5 l kefyro ir 5 nedidelės virtos arba keptos bulvės;
2 diena – 1,5 l kefyro ir 100 g virtos vištienos;
3 diena – 1,5 l kefyro ir 100 g neriebios virtos mėsos;
4 diena – 1,5 l kefyro ir 100 g virtos žuvies;
5 diena – 1,5 l kefyro, vaisiai ir daržovės (išskyrus bulves, bananus ir vynuoges);
6 diena – 1,5 l kefyro
7 diena – bet koks kiekis mineralinio vandens, siūlomas racionas dalijamas į 5-6 valgymus.

Šios kefyro dietos atveju draudžiama vartoti druską ir cukrų. Iš ryto galima sau leisti išgerti puodelį natūralios kavos arba arbatos be cukraus, o per dieną gerti geriamąjį vandenį ir žolelių arbatą.

Šią dietą pakartoti galima ne anksčiau kaip po mėnesio. Per 7 kefyro dietos dienas galima numesti apie 5 nereikalingus kilogramus. Suprantama, iš karto po dietos nereikia pulti prie maisto, o kefyrą patariama vartoti ir toliau.

Please follow and like us: