Rušiuoti produktus pagal:
Pavadinimą   
Kalorijas   
Angliavandenius   
Baltymus   
Riebalus   
 
Grupės
Produktai
Kiekis (g)
KCAL
Anglv.(g)
Baltym.(g)
Riebal.(g)
..
-
-
-
-
 
Viso:
0
0
0
0

Kam reikalingas masažas? Ši procedūra maloni ir naudinga, ji atpalaiduoja, gydo ir padeda lieknėti. Tačiau masažo rūšių yra daugybė, ir kiekviena iš masažo metodikų turi savo ypatybes, pliusus ir minusus, indikacijas ir kontraindikacijas bei kitus apribojimus.

massage des jambesŽinoma, pačias veiksmingiausias lieknėjimui skirto masažo ir anticeliulitinio masažo metodikas  geriausiai žino profesionalūs masažuotojai, dirbantys stambiose grožio klinikose, salonuose arba SPA centruose.  Tačiau reikia atsiminti, jog gerai savo darbą išmanančių masažo meistrų priėmimo laikas paskirstytas net kelis mėnesius į priekį ir kainuoja nepigiai, o ir patekti pas tokį masažuotoją gali būti sunku.

Jeigu turite pažįstamą masažuotoją, galite jo paprašyti, kad jis rastų laiko jūsų figūrai, tada lieknėjimo procesas taps maloniu ir aktyviu.


Kažkodėl pas daugelį susiformavo klaidinga nuomonė, jog masažo metu specialistas rankomis išmasažuoja riebalų sankaupas ir tokiu būdu panaikina celiulitą. Tai netiesa, nes riebalų neįmanoma išmasažuoti ir pašalinti, juos galima tik sudeginti. Masažu ir siekiama sustiprinti riebalų deginimo veiksmingumą – pagerėjus kraujotakai riebalų sankaupų vietose vyksta metabolizmo aktyvacija, tada riebalai sudeginami pagal padidėjusį audinių poreikį.

Tačiau visi riebalai vien tik masažo metu tikrai nesudegs – pilno efekto galima pasiekti tik suderinus masažą, sportinę veiklą, bendrą padidintą aktyvumą ir taisyklingą mitybą.  Todėl greitai sulieknėti, gulint ant masažo stalo, tikrai nepavyks.

Jeigu neturite galimybės ar lėšų lankytis pas profesionalų masažuotoją, galima pačiam pasidaryti probleminių kūno vietų masažą, taikant įvairias masažo technikas ir masažo judesius.

Egzistuoja daugiau kaip 200 masažo rūšių. Iš jų mažiausiai trečdalis vienaip ar kitaip skatina lieknėjimą ir celiulito sumažėjimą, nes masažas apima praktiškai visą organizmą, netgi jei yra atliekamas tik vienoje kūno vietoje.

Namų sąlygomis galima atlikti daugelį masažo rūšių. Jums prireiks masažinio aliejaus arba lengvo kremo, įvairių formų ir dydžių masažuoklių, rankšluosčio ir vonios (dušo), o priklausomai nuo specialių masažų rūšies – dar ir kai kurių komponentų bei prietaisų.

Žinoma, masažas būna įvairus, tačiau jo metodikos, skirtos riebalų sankaupų mažinimui, tinka ne visoms moterims.

Kategoriškai draudžiama atlikti lieknėjimui skirtą masažą nėščioms moterims bet kuriame nėštumo laikotarpyje ir maitinančioms motinoms. Be šios grupės, lieknėjimui skirtas masažas negali būti atliekamas žmonėms, turintiems padidintą arterinį kraujospūdį ir besiskundžiantiems galvos smegenų kraujotakos sutrikimais. Taip pat šis masažas netinka sergantiems onkologinėmis ligomis (navikais), ypač minkštųjų audinių, staiga susirgus arba paūmėjus lėtinėms ligoms.

Nereikėtų lieknėjimui skirto masažo daryti sutrikus kraujo krešumui, esant polinkiui į krešulių susidarymą arba padidintą kraujavimą, sergant tromboflebitu ir venų varikoze, neaiškios kilmės karščiavimu, o taip pat esant įvairios kilmės odos pažeidimams – sergant alergija, dermatoze, egzema. Lieknėjimo masažas neatliekamas, jei ant kūno yra nepiktybinių kraujagyslinių navikų, stambių apgamų ir karpų.