Rušiuoti produktus pagal:
Pavadinimą   
Kalorijas   
Angliavandenius   
Baltymus   
Riebalus   
 
Grupės
Produktai
Kiekis (g)
KCAL
Anglv.(g)
Baltym.(g)
Riebal.(g)
..
-
-
-
-
 
Viso:
0
0
0
0

Lieknėjant ir tobulinant savo kūną jums gali padėti ne tik dietos, bet ir tinkami fiziniai krūviai. Viena iš pačių sunkiausių fizinių krūvių formų yra kultūrizmas. Šiek tiek lengvesnė fizinių krūvių forma – fitnesas.

fitnes-e1337516698908Kultūrizmas – tai fizinių krūvių sistema, kuri taikoma raumenų masei didinti ir raumenų formoms tobulinti. Ši sporto šaka padeda atsikratyti nereikalingų kūno riebalų ir kitų tobulinamo kūno trūkumų. Kultūrizmas, jeigu juo užsiimama teisingai, padeda pagerinti ir bendrą sveikatos būklę.  Šia sporto šaka galima užsiimti bet kuriame amžiuje.

Kultūrizmas pirmiausia susideda iš trijų pagrindinių elementų: teisingos mitybos,  gero poilsio (nakties miegas – 8 valandos,  poilsis raumenims – 48 valandos) ir  teisingų fizinių krūvių (3 treniruotės per savaitę).

Moterų kultūrizmas ir fitnesas – tai pačios veiksmingiausios sporto šakos lieknėjimui ir savo kūno tobulinimui.


Tačiau reikia prisiminti, jog kultūrizmo užsiėmimų metu jūsų kūnas tampa  ne tik treniruotas, bet jo formos pradeda labiau priminti vyrišką figūrą. Dauguma moterų kultūrisčių – tai profesionalės, šia sporto šaka užsiimančios ne vienerius metus. Tačiau jeigu jūs bijote per daug raumeningo kūno formų, jums geriau užsiimti moterų mėgstamu fitnesu.

Vienas iš svarbių momentų užsiimant fitnesu – tam surasti laiko. Jeigu norite sulieknėti ir suteikti savo figūrai grakščią formą, turėtumėte savo kasdienius reikalus susitvarkyti taip, kad turėtumėte laisvo laiko pagal grafiką užsiimti fitnesu.  Ši moterų mėgstama sporto šaka reikalauja nuolatinių treniruočių. Kultūrizmą ir fitnesą vienija tai, jog net viena praleista treniruotė išmuša iš  užsiėmimų ritmo ir sugrąžina atgal.

Norint efektyviau sumažinti savo kūno svorį, kartu su fitneso treniruotėmis reikėtų laikytis dietos. Jei norite sulieknėti, jums būtina sumažinti suvartojamų riebalų kiekį ir daugiau vartoti  ląstelienos turtingo maisto, nes ląsteliena ilgiau užsilaiko organizme ir padeda jį pasotinti, dėl to sumažėja alkio jausmas. Daug ląstelienos yra daržovėse ir vaisiuose, taip pat grūdinėse kultūrose. Jeigu norite užsiauginti raumenis, jums būtina sumažinti vartojamų riebalų kiekį, bet padidinti baltymų kiekį – jų gausu mėsoje, žuvyje, kiaušiniuose ir pieno produktuose.

Kultūrizmo ir fitneso treniruočių metu būtina gerti daugiau vandens, nes vanduo padeda sudeginti riebalus. Taip pat būtina pakankamai miegoti ir atsiriboti nuo stresinių situacijų, nes neišsimiegojimas ir kiti stresai kenkia raumenims ir neleidžia jiems normaliai augti.

Pagrindinės taisyklės, kurias reikia prisiminti, – geras miegas ir poilsis, teisinga mityba, ir nuolatinės treniruotės. Visa tai padės jums per pakankamai trumpą laiką ne tik numesti nereikalingus kilogramus, bet ir tiesų ištobulinti savo kūną.